WarszawaSzczecinGdyniaSiedlceWarszawa WolskaWarszawa KarolkowaWarszawa LesznoWarszawa KaczaWarszawa DomaniewskaWarszawa WilanowskaWarszawa DereniowaWarszawa Dembowskiegotworzenie serwisówrozwiązania intranetowetechnologie internetowehostingstrony internetoweagencja interaktywnasystem zarządzania treściązarządzanie treściąwebdesignpozycjonowanieprezentacje multimedialnemailingdriveCMSwebserwisyIndigo Home PageToyota Radosc Home PageKiljanczyk Home PageLot Catering Home PageCasinos Poland Home PageTravelweb Home PageDragowski - dom, mieszkanie, domy, mieszkaniaDragowski domDragowski domyDragowski nieruchomosciDragowski mieszkanieDragowski mieszkaniaMapa PolskiHotel Król KazimierzMcAfee
systemy mobilne z lokalizacją GPSmapy internetowe i aplikacje GISsystemy zarządzania treścią
Artykuł
Targeo.mobi dostępne na systemie Android 

Targeo.mobi to aplikacja umożliwiająca korzystanie z map na telefonie i tablecie. Jedną z głównych funkcji jest wyszukiwarka adresów i interesujących punktów pogrupowanych w kilkadziesiąt kategorii takich jak bankomaty, apteki, hotele, restauracje, etc. Targeo.mobi umożliwia również wyznaczanie tras jak i użycie GPS.

Dzięki Targeo Traffic, Targeo.mobi jest zawsze aktualną mapą, na której można obejrzeć natężenie ruchu drogowego (w tym korki) w całej Polsce, na wszystkich ważnych drogach, również lokalnych i miejskich. Zabierz ze sobą Targeo.mobi, a zaoszczędzisz czas i pieniądze omijając korki!

Targeo.mobi oferuje również wyjątkową nawigację głosową, która przyjemnym, damskim głosem poprowadzi Cię po nieznanym terenie, manewr po manewrze. Szybko i bezpiecznie, bez odrywania wzroku od drogi, dotrzesz prosto do celu. Z Targeo.mobi już nigdy nie pomylisz drogi ani się nie zgubisz!

 Wybrani klienci Indigo:
               
więcej
Home | Firma | Projekty | Kariera | Kontakt
 
© Indigo sp. z o.o.
http://www.blumedia.plhttp://www.mcafee.com.plhttp://www.sealgraphics.plhttp://www.rolanddg.plhttp://www.intelicoat.plhttp://www.drytac.plhttp://www.renault.warszawa.pl