WarszawaSzczecinGdyniaSiedlceWarszawa WolskaWarszawa KarolkowaWarszawa LesznoWarszawa KaczaWarszawa DomaniewskaWarszawa WilanowskaWarszawa DereniowaWarszawa Dembowskiegotworzenie serwisówrozwiązania intranetowetechnologie internetowehostingstrony internetoweagencja interaktywnasystem zarządzania treściązarządzanie treściąwebdesignpozycjonowanieprezentacje multimedialnemailingdriveCMSwebserwisyIndigo Home PageToyota Radosc Home PageKiljanczyk Home PageLot Catering Home PageCasinos Poland Home PageTravelweb Home PageDragowski - dom, mieszkanie, domy, mieszkaniaDragowski domDragowski domyDragowski nieruchomosciDragowski mieszkanieDragowski mieszkaniaMapa PolskiHotel Król KazimierzMcAfee
systemy mobilne z lokalizacją GPSmapy internetowe i aplikacje GISsystemy zarządzania treścią
Artykuł
Pozycjonowanie - krok drugi 

 Pozycjonowanie - co to jest?

Pozycjonowanie w wyszukiwarkach to wykreowanie "wizerunku informacyjnego" serwisu tak, aby był on w pożądany sposób oceniany (indeksowany) przez wyszukiwarki. Ma to oczywiście na celu podniesienie pozycji serwisu w wynikach wyszukiwania, a w efekcie zwiększenie odwiedzalności i to w precyzyjnie ukierunkowanej grupie odbiorców.

 Bardzo ważne jest aby zawartość informacyjna serwisu była zgodna z profilem pozycjonowania. Dlatego proces pozycjonowania rozpoczynamy od:

  • Określenia obszarów kompetencji serwisu www

    głównych wartości informacyjnych jakich mogą poszukiwać klienci i jakie serwis może im dostarczyć
  • Ustalamy listę słów kluczowych

    przeprowadzamy badanie obecnego serwisu i wybranych serwisów konkurencyjnych na występowanie i pozycjię w wyszukiwarkach
  • Opracowujemy raport początkowy

    w raporcie klient otrzymuje pełną ewidencję wyników badania pozycji serwisu w wyszukiwarkach na zadane hasła, wnioski i propozycje działań mających na celu poprawę pozycji

 Często serwisy internetowe są zbudowane w sposób uniemożliwiający prawidłowe indeksowanie ich zawartości przez wyszukiwarki. Dlatego drugim etapem jest przebudowa serwisu mająca na celu usunięcie tych barier technicznych (dotyczy to tylko niektórych serwisów).

 Trzeci etap to właściwe pozycjonowanie, czyli wzbogacenie serwisu o elementy, które będą wspomagały indeksowanie w pożądany przez nas sposób, a następnie zgłoszenie serwisu do katalogów internetowych i do ponownego zideksowania przez wyszukiwarki. Po ponownym zindeksowaniu przez wyszukiwarki przygotowujemy raport końcowy, który podsumowuje uzyskane rezultaty.

 Jesteśmy na pierwszej stronie i co dalej?

Po przeprowadzeniu całego procesu pozycjonowania, nasz serwis na wiele haseł będzie się wyświetlał na pierwszych stronach wyników wyszukiwania.

 Należy jednak pamiętać, że wyszukiwarki dokonują okresowo bieżącej oceny serwisów skatalogowanych w ich bazach danych i pozycja będzie się z czasem zmieniać. Dlatego proponujemy monitoring pozycji - stałą usługę, umożliwiającą śledzenie zmian pozycji serwisu w wyszukiwarkach oraz repozycjonowanie serwisu zależnie od potrzeb, które zapewni utrzymanie raz uzyskanej wysokiej pozycji, a także umożliwi dostosowanie wyszukiwarek do zmieniającej się zawartości informacyjnej serwisu. 

 Dla kogo jest ta usługa?

Usługę pozycjonowania i monitoringu oferujemy wszystkim firmom, które posiadają serwis internetowy zawierający wartościowe dla potencjalnego klienta informacje, a co za tym idzie, mogącym w znacznym stopniu skorzystać ze zwiększenia liczby odwiedzających o ściśle ukierunkowanych zainteresowaniach.

        Zamów raport pozycji Twojego serwisu internetowego w wyszukiwarkach.

Jeśli jesteś zainteresowany zwiększeniem odwiedzalności Twojego serwisu przez nowych klientów poszukujących produktów i usług przez wyszukiwarki zamów raport pozycji. Koszt to jedyne 50 PLN + VAT.

 

                      Zamawiam raport

                      Wróć do celów pozycjonowania

 Wybrani klienci Indigo:
               
więcej
Home | Firma | Projekty | Kariera | Kontakt
 
© Indigo sp. z o.o.
http://www.blumedia.plhttp://www.mcafee.com.plhttp://www.sealgraphics.plhttp://www.rolanddg.plhttp://www.intelicoat.plhttp://www.drytac.plhttp://www.renault.warszawa.pl